Odevy rovnošatého charakteru

ARMA s.r.o.

Výroba odevov a textilných doplnkov – Odevy rovnošatého charakteru

Rozsiahle skúsenosti v oblasti špeciálnej výroby pre armádu nás akoby predurčovali na výrobu odevov rovnošatového charakteru. Radi prijímame zákazky pre mestskú políciu, strážne služby, firemné obleky a kostými, oblečenie pre zdravotníkov a podobne. Sme experti na zimné vysokoodolné vetrovky a bundy.

Firemnú identitu dotvárajú zamestnanci  svojim výzorom a oblečením. Je to prvý a veľmi dôležitý prvok pre vytvorenie mienky klienta o firme. Naše skúsenosti  v rôznych pracovných odvetviach (armáda, polícia, poľovníci, lesníci, rybári, stavbári, cestári, upratovacie služby, pošta, spoločenstvá, hotelieri, letiská, školy …), Vám uľahčia vytvorenie vhodného oblečenia práve pre Vašu spoločnosť.

Pri každom pracovnom odeve je dôležitá celková funkčnosť odevu, ku ktorej patrí kvalita materiálov a komfort počas nosenia.

Zákazky robíme na mieru, podľa požiadavky klienta. Pri vytváraní modelov berieme do úvahy pracovné prostredie, bezpečnosť pri práci a v neposlednom rade aj dizajn.

Odevy rovnošatého charakteru


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data/f/4/f43678c9-6253-49a1-9a72-a0e2eb86afe1/armasro.sk/web/wp-content/plugins/js_composer_theme/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

ARMA s.r.o.

Hlavná 62 | 946 56 Dulovce, Slovensko | info@armasro.sk

Uniforms
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search